1. Sınıf
Saati   Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
08.30 - 09.20 1 GTP202
Gıda Mikrobiyolojisi
1. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Öğr. Gör. Dr. AYSEL İÇÖZ
B-70
GTP202
Gıda Mikrobiyolojisi
2. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Öğr. Gör. Dr. AYSEL İÇÖZ
B-70
GTP204
Gıda Endüstrisi Makinaları
1. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Doç. Dr. HAKİME HÜLYA ORAK
B-62
MMT104
Mesleki Matematik II
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Öğr. Gör. HALİL İBRAHİM UZ
B-68
09.30 - 10.20 2 GTP201
Kimya II
2. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Dr. Öğr. Üyesi SERAP KAYIŞOĞLU
B-62
GTP202
Gıda Mikrobiyolojisi
1. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Öğr. Gör. Dr. AYSEL İÇÖZ
B-70
GTP202
Gıda Mikrobiyolojisi
2. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Öğr. Gör. Dr. AYSEL İÇÖZ
B-70
GTP204
Gıda Endüstrisi Makinaları
1. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Doç. Dr. HAKİME HÜLYA ORAK
B-62
MMT104
Mesleki Matematik II
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Öğr. Gör. HALİL İBRAHİM UZ
B-68
10.30 - 11.20 3 GTP201
Kimya II
2. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Dr. Öğr. Üyesi SERAP KAYIŞOĞLU
B-62
GTP202
Gıda Mikrobiyolojisi
1. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Öğr. Gör. Dr. AYSEL İÇÖZ
B-70
TKY003
Toplam Kalite Yönetimi
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Öğr. Gör. Dr. AYSEL İÇÖZ
B-70
GTP202
Gıda Mikrobiyolojisi
2. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Öğr. Gör. Dr. AYSEL İÇÖZ
B-70
GTP204
Gıda Endüstrisi Makinaları
1. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Doç. Dr. HAKİME HÜLYA ORAK
B-62
ATİ102
Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi II
(Uzaktan Öğretim)
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Öğr. Gör. LEVENT TANER
Uzaktan Eğitim 3
11.30 - 12.20 4 GTP201
Kimya II
2. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Dr. Öğr. Üyesi SERAP KAYIŞOĞLU
B-62
GTP202
Gıda Mikrobiyolojisi
1. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Öğr. Gör. Dr. AYSEL İÇÖZ
B-70
TKY003
Toplam Kalite Yönetimi
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Öğr. Gör. Dr. AYSEL İÇÖZ
B-70
GTP202
Gıda Mikrobiyolojisi
2. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Öğr. Gör. Dr. AYSEL İÇÖZ
B-70
GTP204
Gıda Endüstrisi Makinaları
1. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Doç. Dr. HAKİME HÜLYA ORAK
B-62
ATİ102
Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi II
(Uzaktan Öğretim)
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Öğr. Gör. LEVENT TANER
Uzaktan Eğitim 3
12.30 - 13.20 5
13.30 - 14.20 6 GTP202
Gıda Mikrobiyolojisi
1. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Öğr. Gör. Dr. AYSEL İÇÖZ
B-70
GTP205
Özel Gıda Ürünleri
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Dr. Öğr. Üyesi SERAP KAYIŞOĞLU
B-62
BİT006
Bilgi ve İletişim Teknolojileri
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Dr. Öğr. Üyesi HASAN METE
S 101
GTP202
Gıda Mikrobiyolojisi
2. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Öğr. Gör. Dr. AYSEL İÇÖZ
B-70
GTP203
Gıdalarda Temel İşlemler II
1. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Doç. Dr. HAKİME HÜLYA ORAK
B-62
GTP204
Gıda Endüstrisi Makinaları
2. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Doç. Dr. HAKİME HÜLYA ORAK
B-62
YDİ102
Yabancı Dil II (İngilizce)
(Uzaktan Öğretim)
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Öğr. Gör. AYSUN ERTEKİN
Uzaktan Eğitim 7
14.30 - 15.20 7 GTP201
Kimya II
1. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Dr. Öğr. Üyesi SERAP KAYIŞOĞLU
B-62
GTP205
Özel Gıda Ürünleri
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Dr. Öğr. Üyesi SERAP KAYIŞOĞLU
B-62
BİT006
Bilgi ve İletişim Teknolojileri
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Dr. Öğr. Üyesi HASAN METE
S 101
GTP203
Gıdalarda Temel İşlemler II
1. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Doç. Dr. HAKİME HÜLYA ORAK
B-62
GTP204
Gıda Endüstrisi Makinaları
2. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Doç. Dr. HAKİME HÜLYA ORAK
B-62
YDİ102
Yabancı Dil II (İngilizce)
(Uzaktan Öğretim)
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Öğr. Gör. AYSUN ERTEKİN
Uzaktan Eğitim 7
15.30 - 16.20 8 GTP201
Kimya II
1. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Dr. Öğr. Üyesi SERAP KAYIŞOĞLU
B-62
GTP205
Özel Gıda Ürünleri
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Dr. Öğr. Üyesi SERAP KAYIŞOĞLU
B-62
BİT006
Bilgi ve İletişim Teknolojileri
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Dr. Öğr. Üyesi HASAN METE
S 101
GTP203
Gıdalarda Temel İşlemler II
2. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Doç. Dr. HAKİME HÜLYA ORAK
B-62
GTP204
Gıda Endüstrisi Makinaları
2. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Doç. Dr. HAKİME HÜLYA ORAK
B-62
TDİ102
Türk Dili II
(Uzaktan Öğretim)
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Öğr. Gör. Dr. FİKRET YIKILMAZ
Uzaktan Eğitim 2
16.30 - 17.20 9 GTP201
Kimya II
1. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Dr. Öğr. Üyesi SERAP KAYIŞOĞLU
B-62
GTP205
Özel Gıda Ürünleri
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Dr. Öğr. Üyesi SERAP KAYIŞOĞLU
B-62
GTP203
Gıdalarda Temel İşlemler II
2. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Doç. Dr. HAKİME HÜLYA ORAK
B-62
GTP204
Gıda Endüstrisi Makinaları
2. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Doç. Dr. HAKİME HÜLYA ORAK
B-62
TDİ102
Türk Dili II
(Uzaktan Öğretim)
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Öğr. Gör. Dr. FİKRET YIKILMAZ
Uzaktan Eğitim 2

* (Uzaktan Öğretim) : Bu dersler internet üzerinden canlı ders olarak yapılacaktır. Canlı ders programları http://nkuzem.nku.edu.tr/ adresinden yayınlanacaktır.

2. Sınıf
Saati   Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
08.30 - 09.20 1 GTP401
Süt Teknolojisi II
2. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Öğr. Gör. CEVDET ARITAŞI
A-49
GTP404
Tahıl Teknolojisi II
1. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Dr. Öğr. Üyesi HASAN METE
B-63
GTP408
Beslenme İlkeleri
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Doç. Dr. HAKİME HÜLYA ORAK
B-62
GTP403
Meyve ve Sebze Teknolojisi II
1. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Doç. Dr. HAKİME HÜLYA ORAK
B-62
09.30 - 10.20 2 GTP401
Süt Teknolojisi II
2. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Öğr. Gör. CEVDET ARITAŞI
A-49
GTP404
Tahıl Teknolojisi II
1. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Dr. Öğr. Üyesi HASAN METE
B-63
GTP402
Et ve Ürünleri Teknolojisi II
1. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Öğr. Gör. CEVDET ARITAŞI
B-63
GTP406
Alkollü ve Alkolsüz İçecekler Teknolojisi
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Öğr. Gör. CEVDET ARITAŞI
A-49
GTP408
Beslenme İlkeleri
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Doç. Dr. HAKİME HÜLYA ORAK
B-62
GTP403
Meyve ve Sebze Teknolojisi II
1. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Doç. Dr. HAKİME HÜLYA ORAK
B-62
10.30 - 11.20 3 GTP401
Süt Teknolojisi II
2. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Öğr. Gör. CEVDET ARITAŞI
A-49
GTP404
Tahıl Teknolojisi II
1. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Dr. Öğr. Üyesi HASAN METE
B-63
GTP402
Et ve Ürünleri Teknolojisi II
1. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Öğr. Gör. CEVDET ARITAŞI
B-63
GTP406
Alkollü ve Alkolsüz İçecekler Teknolojisi
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Öğr. Gör. CEVDET ARITAŞI
A-49
GTP409
Fonksiyonel Gıdalar
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Doç. Dr. HAKİME HÜLYA ORAK
B-62
GTP403
Meyve ve Sebze Teknolojisi II
1. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Doç. Dr. HAKİME HÜLYA ORAK
B-62
11.30 - 12.20 4 GTP401
Süt Teknolojisi II
2. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Öğr. Gör. CEVDET ARITAŞI
A-49
GTP404
Tahıl Teknolojisi II
1. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Dr. Öğr. Üyesi HASAN METE
B-63
GTP402
Et ve Ürünleri Teknolojisi II
1. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Öğr. Gör. CEVDET ARITAŞI
B-63
GTP406
Alkollü ve Alkolsüz İçecekler Teknolojisi
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Öğr. Gör. CEVDET ARITAŞI
A-49
GTP409
Fonksiyonel Gıdalar
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Doç. Dr. HAKİME HÜLYA ORAK
B-62
12.30 - 13.20 5
13.30 - 14.20 6 GTP401
Süt Teknolojisi II
1. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Öğr. Gör. CEVDET ARITAŞI
A-49
GTP404
Tahıl Teknolojisi II
2. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Dr. Öğr. Üyesi HASAN METE
B-63
GTP402
Et ve Ürünleri Teknolojisi II
2. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Öğr. Gör. CEVDET ARITAŞI
B-63
GTP405
Hijyen ve Sanitasyon
1. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Öğr. Gör. Dr. AYSEL İÇÖZ
B-70
KGS006
Kalite Güvence ve Standartlar
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Dr. Öğr. Üyesi HASAN METE
B-63
GTP403
Meyve ve Sebze Teknolojisi II
2. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Doç. Dr. HAKİME HÜLYA ORAK
B-62
14.30 - 15.20 7 GTP401
Süt Teknolojisi II
1. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Öğr. Gör. CEVDET ARITAŞI
A-49
GTP404
Tahıl Teknolojisi II
2. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Dr. Öğr. Üyesi HASAN METE
B-63
GTP402
Et ve Ürünleri Teknolojisi II
2. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Öğr. Gör. CEVDET ARITAŞI
B-63
GTP405
Hijyen ve Sanitasyon
1. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Öğr. Gör. Dr. AYSEL İÇÖZ
B-70
GTP405
Hijyen ve Sanitasyon
2. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Öğr. Gör. Dr. AYSEL İÇÖZ
B-70
KGS006
Kalite Güvence ve Standartlar
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Dr. Öğr. Üyesi HASAN METE
B-63
GTP403
Meyve ve Sebze Teknolojisi II
2. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Doç. Dr. HAKİME HÜLYA ORAK
B-62
15.30 - 16.20 8 GTP401
Süt Teknolojisi II
1. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Öğr. Gör. CEVDET ARITAŞI
A-49
GTP404
Tahıl Teknolojisi II
2. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Dr. Öğr. Üyesi HASAN METE
B-63
GTP402
Et ve Ürünleri Teknolojisi II
2. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Öğr. Gör. CEVDET ARITAŞI
B-63
GTP405
Hijyen ve Sanitasyon
1. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Öğr. Gör. Dr. AYSEL İÇÖZ
B-70
GTP405
Hijyen ve Sanitasyon
2. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Öğr. Gör. Dr. AYSEL İÇÖZ
B-70
GTP403
Meyve ve Sebze Teknolojisi II
2. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Doç. Dr. HAKİME HÜLYA ORAK
B-62
16.30 - 17.20 9 GTP401
Süt Teknolojisi II
1. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Öğr. Gör. CEVDET ARITAŞI
A-49
GTP404
Tahıl Teknolojisi II
2. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Dr. Öğr. Üyesi HASAN METE
B-63
GTP405
Hijyen ve Sanitasyon
2. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Öğr. Gör. Dr. AYSEL İÇÖZ
B-70