1. Sınıf
Saati   Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
08.30 - 09.20 1 GTP102
Genel Mikrobiyoloji
2. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Öğr. Gör. Dr. Aysel İÇÖZ
B-63
GTP105
Laboratuvar Tekniği
1. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Yrd. Doç. Dr. SERAP KAYİŞOĞLU
B-47
GTP102
Genel Mikrobiyoloji
1. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Öğr. Gör. Dr. Aysel İÇÖZ
B-63
GTP105
Laboratuvar Tekniği
2. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Yrd. Doç. Dr. SERAP KAYİŞOĞLU
B-47
MMT103
Mesleki Matematik I
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Öğr. Gör. HALİL İBRAHİM UZ
B-18
ATİ101
Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi I
(Uzaktan Öğretim)
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Okutman LEVENT TANER
Uzaktan Eğitim 3
09.30 - 10.20 2 GTP102
Genel Mikrobiyoloji
2. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Öğr. Gör. Dr. Aysel İÇÖZ
B-63
GTP104
Gıda Kimyası
1. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Yrd. Doç. Dr. SERAP KAYİŞOĞLU
B-47
GTP105
Laboratuvar Tekniği
1. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Yrd. Doç. Dr. SERAP KAYİŞOĞLU
B-47
GTP102
Genel Mikrobiyoloji
1. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Öğr. Gör. Dr. Aysel İÇÖZ
B-63
GTP105
Laboratuvar Tekniği
2. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Yrd. Doç. Dr. SERAP KAYİŞOĞLU
B-47
MMT103
Mesleki Matematik I
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Öğr. Gör. HALİL İBRAHİM UZ
B-18
ATİ101
Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi I
(Uzaktan Öğretim)
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Okutman LEVENT TANER
Uzaktan Eğitim 3
10.30 - 11.20 3 GTP102
Genel Mikrobiyoloji
2. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Öğr. Gör. Dr. Aysel İÇÖZ
B-63
GTP104
Gıda Kimyası
1. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Yrd. Doç. Dr. SERAP KAYİŞOĞLU
B-47
GTP105
Laboratuvar Tekniği
1. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Yrd. Doç. Dr. SERAP KAYİŞOĞLU
B-47
GTP102
Genel Mikrobiyoloji
1. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Öğr. Gör. Dr. Aysel İÇÖZ
B-63
GTP105
Laboratuvar Tekniği
2. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Yrd. Doç. Dr. SERAP KAYİŞOĞLU
B-47
11.30 - 12.20 4 GTP102
Genel Mikrobiyoloji
2. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Öğr. Gör. Dr. Aysel İÇÖZ
B-63
GTP104
Gıda Kimyası
1. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Yrd. Doç. Dr. SERAP KAYİŞOĞLU
B-47
GTP105
Laboratuvar Tekniği
1. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Yrd. Doç. Dr. SERAP KAYİŞOĞLU
B-47
GTP102
Genel Mikrobiyoloji
1. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Öğr. Gör. Dr. Aysel İÇÖZ
B-63
GTP105
Laboratuvar Tekniği
2. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Yrd. Doç. Dr. SERAP KAYİŞOĞLU
B-47
12.30 - 13.20 5
13.30 - 14.20 6 GTP102
Genel Mikrobiyoloji
2. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Öğr. Gör. Dr. Aysel İÇÖZ
B-63
GTP103
Gıdalarda Temel İşlemler I
1. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Doç. Dr. HAKİME HÜLYA ORAK
B-48
ÇEV001
Çevre Koruma
2. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Yrd. Doç. Dr. ABDULLAH YİNANÇ
B-66
GTP102
Genel Mikrobiyoloji
1. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Öğr. Gör. Dr. Aysel İÇÖZ
B-63
GTP101
Kimya I
2. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Yrd. Doç. Dr. SERAP KAYİŞOĞLU
B-47
YDİ101
Yabancı Dil I (İngilizce)
(Uzaktan Öğretim)
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Okutman AYSUN ERTEKİN
Uzaktan Eğitim 7
14.30 - 15.20 7 GTP104
Gıda Kimyası
2. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Yrd. Doç. Dr. SERAP KAYİŞOĞLU
B-47
GTP103
Gıdalarda Temel İşlemler I
1. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Doç. Dr. HAKİME HÜLYA ORAK
B-48
ÇEV001
Çevre Koruma
2. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Yrd. Doç. Dr. ABDULLAH YİNANÇ
B-66
GTP101
Kimya I
1. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Yrd. Doç. Dr. SERAP KAYİŞOĞLU
B-47
GTP101
Kimya I
2. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Yrd. Doç. Dr. SERAP KAYİŞOĞLU
B-47
YDİ101
Yabancı Dil I (İngilizce)
(Uzaktan Öğretim)
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Okutman AYSUN ERTEKİN
Uzaktan Eğitim 7
15.30 - 16.20 8 GTP104
Gıda Kimyası
2. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Yrd. Doç. Dr. SERAP KAYİŞOĞLU
B-47
ÇEV001
Çevre Koruma
1. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Yrd. Doç. Dr. ABDULLAH YİNANÇ
B-63
GTP103
Gıdalarda Temel İşlemler I
2. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Doç. Dr. HAKİME HÜLYA ORAK
B-48
GTP101
Kimya I
1. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Yrd. Doç. Dr. SERAP KAYİŞOĞLU
B-47
GTP101
Kimya I
2. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Yrd. Doç. Dr. SERAP KAYİŞOĞLU
B-47
TDİ101
Türk Dili I
(Uzaktan Öğretim)
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Okutman Dr. FİKRET YIKILMAZ
Uzaktan Eğitim 2
16.30 - 17.20 9 GTP104
Gıda Kimyası
2. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Yrd. Doç. Dr. SERAP KAYİŞOĞLU
B-47
ÇEV001
Çevre Koruma
1. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Yrd. Doç. Dr. ABDULLAH YİNANÇ
B-63
GTP103
Gıdalarda Temel İşlemler I
2. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Doç. Dr. HAKİME HÜLYA ORAK
B-48
GTP101
Kimya I
1. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Yrd. Doç. Dr. SERAP KAYİŞOĞLU
B-47
TDİ101
Türk Dili I
(Uzaktan Öğretim)
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Okutman Dr. FİKRET YIKILMAZ
Uzaktan Eğitim 2

* (Uzaktan Öğretim) : Bu dersler internet üzerinden canlı ders olarak yapılacaktır. Canlı ders programları http://nkuzem.nku.edu.tr/ adresinden yayınlanacaktır.

2. Sınıf
Saati   Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
08.30 - 09.20 1 GTP304
Tahıl Teknolojisi I
1. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Yrd. Doç. Dr. HASAN METE
B-48
GTP305
Bitkisel Yağ Teknolojisi
1. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Doç. Dr. HAKİME HÜLYA ORAK
B-48
GTP303
Meyve ve Sebze Teknolojisi I
1. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Doç. Dr. HAKİME HÜLYA ORAK
B-48
GTP301
Süt Teknolojisi I
2. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Öğr. Gör. CEVDET ARITAŞI
B-63
09.30 - 10.20 2 GTP302
Et ve Ürünleri Teknolojisi I
2. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Öğr. Gör. CEVDET ARITAŞI
B-18
GTP304
Tahıl Teknolojisi I
1. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Yrd. Doç. Dr. HASAN METE
B-48
GTP306
Ambalajlama ve Depolama Teknikleri
1. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Yrd. Doç. Dr. HASAN METE
B-48
GTP307
Biyoteknoloji
2. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Öğr. Gör. Dr. Aysel İÇÖZ
B-63
GTP305
Bitkisel Yağ Teknolojisi
1. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Doç. Dr. HAKİME HÜLYA ORAK
B-48
GTP303
Meyve ve Sebze Teknolojisi I
1. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Doç. Dr. HAKİME HÜLYA ORAK
B-48
GTP301
Süt Teknolojisi I
2. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Öğr. Gör. CEVDET ARITAŞI
B-63
10.30 - 11.20 3 GTP302
Et ve Ürünleri Teknolojisi I
2. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Öğr. Gör. CEVDET ARITAŞI
B-18
GTP304
Tahıl Teknolojisi I
1. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Yrd. Doç. Dr. HASAN METE
B-48
GTP306
Ambalajlama ve Depolama Teknikleri
1. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Yrd. Doç. Dr. HASAN METE
B-48
GTP307
Biyoteknoloji
2. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Öğr. Gör. Dr. Aysel İÇÖZ
B-63
GTP305
Bitkisel Yağ Teknolojisi
1. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Doç. Dr. HAKİME HÜLYA ORAK
B-48
GTP303
Meyve ve Sebze Teknolojisi I
1. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Doç. Dr. HAKİME HÜLYA ORAK
B-48
GTP301
Süt Teknolojisi I
2. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Öğr. Gör. CEVDET ARITAŞI
B-63
11.30 - 12.20 4 GTP302
Et ve Ürünleri Teknolojisi I
2. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Öğr. Gör. CEVDET ARITAŞI
B-18
GTP304
Tahıl Teknolojisi I
1. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Yrd. Doç. Dr. HASAN METE
B-48
GTP306
Ambalajlama ve Depolama Teknikleri
1. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Yrd. Doç. Dr. HASAN METE
B-48
GTP307
Biyoteknoloji
2. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Öğr. Gör. Dr. Aysel İÇÖZ
B-63
GTP305
Bitkisel Yağ Teknolojisi
1. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Doç. Dr. HAKİME HÜLYA ORAK
B-48
GTP303
Meyve ve Sebze Teknolojisi I
1. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Doç. Dr. HAKİME HÜLYA ORAK
B-48
GTP301
Süt Teknolojisi I
2. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Öğr. Gör. CEVDET ARITAŞI
B-63
12.30 - 13.20 5
13.30 - 14.20 6 GTP302
Et ve Ürünleri Teknolojisi I
1. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Öğr. Gör. CEVDET ARITAŞI
B-62
GTP304
Tahıl Teknolojisi I
2. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Yrd. Doç. Dr. HASAN METE
B-48
GTP306
Ambalajlama ve Depolama Teknikleri
2. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Yrd. Doç. Dr. HASAN METE
B-47
GTP307
Biyoteknoloji
1. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Öğr. Gör. Dr. Aysel İÇÖZ
B-63
İŞY105
İşletme Yönetimi I
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Öğr. Gör. CEVDET ARITAŞI
B-62
GTP305
Bitkisel Yağ Teknolojisi
2. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Doç. Dr. HAKİME HÜLYA ORAK
B-48
GTP301
Süt Teknolojisi I
1. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Öğr. Gör. CEVDET ARITAŞI
B-18
GTP303
Meyve ve Sebze Teknolojisi I
2. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Doç. Dr. HAKİME HÜLYA ORAK
B-48
14.30 - 15.20 7 GTP302
Et ve Ürünleri Teknolojisi I
1. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Öğr. Gör. CEVDET ARITAŞI
B-62
GTP304
Tahıl Teknolojisi I
2. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Yrd. Doç. Dr. HASAN METE
B-48
GTP306
Ambalajlama ve Depolama Teknikleri
2. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Yrd. Doç. Dr. HASAN METE
B-47
GTP307
Biyoteknoloji
1. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Öğr. Gör. Dr. Aysel İÇÖZ
B-63
İŞY105
İşletme Yönetimi I
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Öğr. Gör. CEVDET ARITAŞI
B-62
GTP305
Bitkisel Yağ Teknolojisi
2. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Doç. Dr. HAKİME HÜLYA ORAK
B-48
GTP301
Süt Teknolojisi I
1. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Öğr. Gör. CEVDET ARITAŞI
B-18
GTP303
Meyve ve Sebze Teknolojisi I
2. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Doç. Dr. HAKİME HÜLYA ORAK
B-48
15.30 - 16.20 8 GTP302
Et ve Ürünleri Teknolojisi I
1. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Öğr. Gör. CEVDET ARITAŞI
B-62
GTP304
Tahıl Teknolojisi I
2. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Yrd. Doç. Dr. HASAN METE
B-48
GTP306
Ambalajlama ve Depolama Teknikleri
2. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Yrd. Doç. Dr. HASAN METE
B-47
GTP307
Biyoteknoloji
1. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Öğr. Gör. Dr. Aysel İÇÖZ
B-63
İŞY105
İşletme Yönetimi I
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Öğr. Gör. CEVDET ARITAŞI
B-62
GTP305
Bitkisel Yağ Teknolojisi
2. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Doç. Dr. HAKİME HÜLYA ORAK
B-48
GTP301
Süt Teknolojisi I
1. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Öğr. Gör. CEVDET ARITAŞI
B-18
GTP303
Meyve ve Sebze Teknolojisi I
2. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Doç. Dr. HAKİME HÜLYA ORAK
B-48
16.30 - 17.20 9 GTP304
Tahıl Teknolojisi I
2. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Yrd. Doç. Dr. HASAN METE
B-48
GTP305
Bitkisel Yağ Teknolojisi
2. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Doç. Dr. HAKİME HÜLYA ORAK
B-48
GTP301
Süt Teknolojisi I
1. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Öğr. Gör. CEVDET ARITAŞI
B-18
GTP303
Meyve ve Sebze Teknolojisi I
2. Şube
Teknik Bil. M.Y.O.-Gıd.Tekn.
Doç. Dr. HAKİME HÜLYA ORAK
B-48